Policia vazhdon t’i ndaloj automjetet që të hyjnë në qendër të Prishtinës (VIDEO)

09:26 | 1 Shkurt 2018

Policia e Kosovës po vazhdon edhe sot të ndalojë veturat që të hyjnë në qendër të Prishtinës.

Automjetet që po lejohen janë vetëm autobusët që qarkullojnë nëpër kryeqytet, veturat taksi dhe disa vetura të rasteve të tjera, shkruan Arbresh.info.

Arbresh.info ka qëndruar para pak çastesh tek rrethi kryesor në Prishtinë ku në pamje shihet se si Policia po vazhdon ta zbatoj planin e komunës së Prishtinës si masë për ruajtjen e ajrit nga ndotja./Arbresh.info

Drejtpërdrejtë nga rrethi kryesor në PrishtinëPolicia po vazhdon t’i ndalojë veturat që të hyjnë në qendër

Posted by Arbresh.info on Donnerstag, 1. Februar 2018

 

Shpërndaje në rrjete sociale