Policia e Kosovës kërkon bashkëpunim për kapjen e një personi

15:50 | 27 Shkurt 2020

Policia e Kosovës, me autorizim nga prokuroria, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e të dhënave, të cilat do të ndihmonin në arrestimin e personit të dyshuar:

I dyshuari: Marjan Veljçkoviç, lindur me 13.05.1978,
1251102151

Numri i letërnjoftimit RKS: 125121102151
Numri i pasaportës RKS: P01042667

Veprat penale: ‘Falsifikim i dokumenteve’ dhe ‘Legalizim i përmbajtjes së rreme’.

Për çdo informatë që mund të çojë në arrestimin e të dyshuarit, mund të kontaktoni policinë në numrat: 192 ose 080019999 (pa pagesë). /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara