Plagoset një i ri në Suhodoll të Mitrovicës

22:32 | 25 Qershor 2018

Një i ri rreth moshës 21 vjeçare, me mbiemrin Jevtiq, është plagosur me armë zjarri sonte rreth orës 21:00 në fshatin Suhodoll në veri të Mitrovicës.

Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress zëvendës drejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut, Besim Hoti.

Ai ka thënë se sipas deklaratës së viktimës, ai është sulmuar nga një person që ndodhej në një veturë “Golf 4” që ishte në lëvizje.

”Policia ka dalë menjëherë në vendngjarje dhe është në kërkim të autorit të këtij sulmi”, tha Hoti.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara