Pesë vjeçari bie nga traktori

16:04 | 9 Korrik 2017

Një fëmijë pesë vjeçar ka pësuar lëndime pasi që kishte hipur në traktorin të cilin e kishte parkuar babai i tij.

Të njëjtin fëmija e kishte ndezur, dhe gjatë lëvizjes është rrëzuar nga traktori.

Si pasojë, i njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Ngjarja ka ndodhur në Vushtrri ndërsa Policia ka dalë vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara