Përplasen protestuesit me kryetarin e Gjykatës së Apelit

11:43 | 3 Dhjetor 2020

Protestuesit e pranishëm tek Pallati i Drejtësisë janë përplasur me kryetarin e Gjykatës së Apelit, Hasan Shala.

Ai u ka bërë ftesë disa personave që të futen brenda dhe të sqarohen lidhur me përgjysmimin e dënimit të kriminelit serb, Darko Tasiq, raporton portali arbresh.info

Protestuesit kanë refuzuar të hyjnë brenda duke i thënë që të vijnë të përballen jashtë me ta./arbresh.info/


Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara