Pamje të ajrit sot në Prishtinë

11:28 | 30 Janar 2018

Ndonëse temperaturat për ditën e  sotme kanë shënuar rritje dhe moti duket të jetë i ngrohtë e me diell, ajri është prapë ai që po e prish këtë kohë.

Edhe pse në këtë klimë nuk po vërehet që cilësia e ajrit është e dëmshme, po të shkosh në disa vende më lartë shihet mjaftë mirë se çfarë ajri mbizotëron sot në Prishtinë.

Arbresh.info iu sjell disa fotografi në të cilat shihet së çfarë ajri jemi duke thithur sot si dhe një pjese e Dragodanit./Arbresh.info


Shpërndaje në rrjete sociale