Pamje nga momenti kur Erioni është rikthyer në familjen e tij

10:37 | 16 Mars 2017

Familja e djaloshit të vogël, Erion Gashi i cili kishte humbur dje rreth orës 17:00 në fshatin Mramor, ka gjetur sot djalin e saj.

Ekipi i Arbresh.info është duke qëndruar aktualisht tek familja e vogëlushit i cili sapo është gjetur nga kushëriri i tij, Zymer Gashi.

Erioni është gjetur në rrugë duke ardhur drejt shtëpisë së tij.

Mësohet se ai mbrëmjen e kishte kaluar duke fjetur në mal.

Shikoni më poshtë momentet prekëse të ritakimit të tij me prindërit dhe familjen./Arbresh.info.

17357465_1436048679741077_405503992_o 17311696_1436048676407744_2121874335_o 17349149_1436048683074410_144906004_o 17349268_1436048689741076_1672943756_o 17349298_1436048703074408_1888153113_o 17356995_1436048713074407_1748733487_o 17357395_1436048693074409_1206469716_o

17357676_1436050749740870_1922482881_o 17311575_1436050773074201_753702733_o 17342468_1436050753074203_1074318522_o 17349164_1436050766407535_1106904061_o 17349572_1436050759740869_1075048004_o 17357433_1436050763074202_45352889_o

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara