Pal Lekaj poston video përmbledhje të projekteve të përfunduara brenda një viti

12:46 | 14 Shtatorë 2018

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka postuar në profilin e tij në Facebook një video tre minuta të punës që është bërë brenda një viti që prej ka marr drejtimin e këtij dikasteri.

“Në ditët, javët dhe muajt në vazhdim, ju siguroj se do të ketë ecuri edhe me të mirë të projekteve në të gjitha fushat që mbulon Ministria e Infrastrukturës. Me zotimin se do të vazhdojmë të qeverisim bashkë për #Kosovën që e duam”, ka shkruar Lekaj në Facebook.

Viti i parë i qeverisjes – Ministri, Pal Lekaj

Një vit punë, e përmbledhur në 3 minuta! Në ditët, javët dhe muajt në vazhdim, ju siguroj se do të ketë ecuri edhe më të mirë të projekteve në të gjitha fushat që mbulon Ministria e Infrastrukturës.Me zotimin se do të vazhdojmë të qeverisim bashkë për #Kosovën që e duam! Ju dëshiroj një fundjavë të mbarë!

Publiée par Pal Lekaj sur Vendredi 14 septembre 2018

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara