Pacolli uron Dua Lipën: Fituese e dy Grammy është për çdo lavdatë, Kosova krenohet me të

09:46 | 11 Shkurt 2019

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka uruar këngëtarën kosovare me famë botërore, Dua Lipa, e cila u shpërblye me dy çmime “Grammy”.

Pacolli në rrjetin social instagram ka shkruar se Lipa ka bërë histori dhe se Kosova krenohet me të./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara