Pacolli: Me mendje dhe me zemër me popullin amerikan

21:29 | 11 Prill 2020

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli është solidarizuar me Shtetet e Bashkuara të Amerikës duke thënë se me mendje e me zemër është me popullin amerikan.

Pacolli në një shkrim në facebook ka thënë se SHBA-të kanë më së shumti vdekje të regjistruara në botë si rezultat i Covid-19.

Postimi i plotë:

Me mendje dhe me zemër me popullin amerikan. Shtetet e Bashkuara të Amerikës tani kanë më së shumti vdekje të regjistruara në botë. Mbi 18 850 njerëz kanë vdekur si rezultat i koronës. ????

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara