Pacolli i shpreh ngushëllime Ramës: Mendimet e mia janë sot me të dhe familjen e tij të dashur

12:55 | 1 Gusht 2020

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli i ka shprehur ngushëllime Edi Ramës për vdekjen e nënës së tij, Anetës.

“Nga une dhe familja ime i shprehi ngushëllimet e mia më të sinqerta mikut tim Edi Rama, Kryeministrit të Shqipërisë, për vdekjen e nënës së tij të dashur, Anetës.

“Mendimet e mia janë sot me të dhe familjen e tij të dashur në këtë kohë të vështirë për ata.

“Shpresoj së ata do të gjejnë forcën për të kaluar këtë moment pikëllimi dhe do të mbajnë përgjithmonë në kujtesë Nënën Aneta”, shkruan Pacolli./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara