Pacolli flet për largimet nga AKR-ja

23:08 | 13 Shtator 2019

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli ka folur për largimet e fundit që janë bërë në këtë parti.

Pacolli tha se është bërë mirë që ka ndodhë diçka e tillë, pasi që AKR-ja është liruar nga shantazhi, shkruan arbresh.info.

“Jam shumë i lumtur që këta njerëz shkojnë prej AKR-së, për arsye se AKR-ja lirohet prej shantazheve, dhe besoni se këta njerëz kanë qenë që kanë qit më së shumti kushte”, u deklarua Pacolli./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara