Osmani se bashku me ministrat e LDK-së, bëjnë homazhe të shtatorja e ish-presidentit Rugova

08:50 | 17 Shkurt 2020

Kryesia e LDK-së më rastin e përvjetorit të pavarësisë së Kosovës, kanë bërë homazhe pran shtatores së ish-presidentit historik Ibrahim Rugova.

Nderime pran shtatores kanë bërë Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani si dhe ministrat nga radhët e LDK-së.

Nderime Kryesia e L:DK-së do të bëjë gjatë ditës edhe të varri në Velani./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara