Një mashkull i bën audio-incizim të paautorizuar një femre, arrestohet

13:21 | 19 Tetor 2017

Një femër nga Prishtina ka raportuar se i dyshuari  mashkull K/Shqiptar i ka bërë audio incizim të paautorizuar.

Lidhur me rastin i dyshuari është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara