Nje konkurs pune e vë jashtë sistemit faqen e Policisë së Kosovës (FOTO)

16:14 | 16 Prill 2018

Policia e Kosovës sot ka bërë të ditur lajmin për hapjen e konkursit bashkë me kushtet e parapara për konkurim.

Pasi publikoi këtë lajm në web-faqen e saj, duket se klikimet ishin të shumta pasi që tani ka dalë jashtë sistemi web-faqja e Policisë, shkruan Arbresh.info.

Po të provosh të hysh në faqen e Policisë herë hapet e herë bllokohet dhe nuk hapet asgjë.

Nga kjo kuptohet se një konkurs pune e dërgon jashtë sistemit faqen e një institucioni./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale