Ngjarjet gjatë ditës së sotme në Kosovë

07:30 | 22 Nëntor 2020

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë sot do të mbajë konferencë për media.

Kjo është bërë e ditur nga një njoftim i PDK-së për media.

“Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë do të mbajë konferencë për media. (Te monumenti ” NEWBORN” tek Pallati i Rinisë dhe Sporteve, ora 13:00)”, thuhet në njoftim.

Po ashtu, sot gjatë ditës do të mbahet finalja e turneut të boksit.

Do të mbahet finalja e turneut ndërkombëtar të Boksit “Adem Jashari”. (Palestra sporteve “Dilloni Benz”, në Fushë Kosovë, ora 12:00).

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara