Në orën kur pritet të niste seanca për mocionin e LDK-së, qytetarët protestojnë nga ballkonet e tyre

11:17 | 25 Mars 2020

Pas pak minutash prite të nis seanca për votimin e mocionit të iniciuar nga LDK, për rrëzimin e Qeverisë Kurti.

Qytetarët kanë nisur protestën nga ballkonet e tyre, kundër këtij mocion, raporton arbresh.info.

Bëjmë të ditur se qytetarët kanë protestuar rreth orës 11:00, për disa minuta, me tenxhere, tepsia dhe lugë./arbresh.info

?#LIVE Qytetarët protestojnë n’ballkon kundër mocionit për rrëzim të Qeverisë

?#LIVE Qytetarët protestojnë n’ballkon kundër mocionit për rrëzim të Qeverisë

Publiée par Arbresh.info sur Mercredi 25 mars 2020

 

 

Lajmet më të lexuara