Në ‘Kodrën e Trimave’, vijnë policia, zjarrëfikësit dhe KEDS (FOTO/VIDEO)

19:38 | 3 Shtator 2017

Nuk ka të lënduar në shtëpinë që u kaplua nga zjarri në lagjen ‘Kodra e Trimave’, në kryeqytet.
Në vendin e ngjarjes janë edhe Policia e Kosovës, të cilët kanë bërë të ditur se nuk ka të lënduar nga zjarri, raporton arbresh.info.

Punëtor të KEDS kanë dalë në këtë lokacion, pasi që dyshohet se deri tek zjarri ka ardhur si rezultat i telave të rrymës.

Zjarrëfiksit kanë lokalizuar zjarrin për pak minuta duke parandaluar përhapjen e zjarrit./arbresh.info/

21330820_10155108419103897_1667658793_o 21362144_10155108418898897_65281180_o 21330506_10155108418763897_1448006650_o 21329368_10155108418608897_466281041_o 21329399_10155108418593897_2097125079_o 21390252_10155108388728897_635588618_o-1

Një shtëpi kaplohet nga flaka në lagjen 'Kodra e Trimave' në Prishtinë

Posted by Arbresh.info on Sonntag, 3. September 2017

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara