Ndotja që po ngulfat kryeqytetin

08:50 | 9 Tetorë 2017

Ajri në kryeqytet nuk duket edhe aq i pastër. E gjithë kjo si pasojë e  tymtarëve të shumtë të cilët nuk kanë filtra të duhur për të pastruar atë që nxjerrin.

Një shembull i tillë duket se janë edhe tymtarët e KEK-ut në Obiliq. Fotografi i portalit arbresh.info ka bërë disa fotografi në mëngjesin e sotëm këtyre tymtarëve, dhe në këto fotografi shihet qartë tymi që del e që shpërndahet në atmosferë.

Një gjë e tillë padyshim që nuk është në të mirë të shëndetit tonë./arbresh.info

22396799_10155593531710856_1905537938_o 22368797_10155593531700856_1889536377_o 22375365_10155593531705856_2044090216_o

Shpërndaje në rrjete sociale