Ndërpritet seanca për deputetët e LVV për hedhjen e gazit në Kuvend

12:36 | 7 Dhjetorë 2017

Është ndërprerë seanca për deputetët e LVV, Albin Kurti, Donika Kadaj-Bujupi, Albulena Haxhiupër hedhjen e gazit në Kuvend. Kjo seancë do të vazhdojë në orën 13:30, aporton arbresh.info.

Në këtë seancë  kanë arritur në cilësinë e dëshmitarëve deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu dhe ai i LDK-së, Naser Osmani./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale