Ndalohet nga policia pasi shtiu me arme në një dasme

12:06 | 9 Gusht 2017

Në Lagjen e Pajtimi, në Shtime i dyshuari mashkull Shqiptar gjatë një ahengu familjar, ka shtënë me armë zjarri.

Te i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me tre fishekë. Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara