Nathan Fillion në serin “A Series of Unfortunate Events”

12:53 | 11 Qershor 2017

Aktori i njohur, Nathan Fillion ka nënshkruar zyrtarisht kontratën për sezonin e dytë të serisë “A Series of Unfortunate Events”.
Aktori do të luaj vëllain e Lemony, ndërsa në sezonin e dytë të kësaj serie do të jenë edhe Tony Hale, Sara Rue, dhe Roger Bart.

Për këto ndryshime kanë njoftuar vet producentët mbrëmë vonë.

Kjo seri bënë fjalë për tre fëmijët e familjes Baudelaire të cilët përballen me sprova të ndryshme, pas vdekjes së prindërve në një zjarr misterioz, ndërsa përpiqen që të zbulojnë disa sekrete të familjes.

Seria pritet të shfaqet premierë gjatë vitit 2018.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara