Naim Musliu: Kjo është politika jonë që vret fëmijë

12:38 | 4 Maj 2020

Të dielën në Qendrën e Studentëve në Prishtinë teksa po qëndronte në karantinim pas kthimit nga Gjermania ka humbur jetën 26 vjeçari, Agon Musliu.

E babai i tij, Naimi ka fajësuar institucionet për vdekjen e djalit të vetëm, shkuan arbresh.info.

“Kjo është politika jonë që vret fëmijë. Ka qenë student me dhjetëshe i diplomum”, ka thënë ai.

Ai gjithashtu ka treguar edhe për përpjekjet për të dokumentuar se i biri ka probleme shëndetësore dhe të lirohet nga karantina apo së paku ta shohë atë./arbresh.info/

Babai i Agon Musliut nën emocione tregon për bisedat e fundit me të birin

Babai i 26 vjeçarit që vdiq dje: Fajtor janë Kurti, Sveçla dhe Vitia, ma vranë djalin

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara