Mustafa: Mos bini pre e provokimeve dhe propagandës që po bëhet kundër LDK-së

08:33 | 16 Maj 2017

Deputeti nga radhët e LDK-së Muhamet Mustafa përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë nj kërkesë për votuesit e LDK-së, shkrun Arbresh.info.

Ai ka thënë se LDK-ja po provokohet me  instrumente te propagandës e luftës speciale.

“Po tentohet te na provokojnë me instrumente te propagandës e luftës speciale. Udheheqesia e LDK do te qëndroje e forte dhe ju duhet ta ndihmoni duke evituar ketë lloj lufte speciale”. shkruan Mustafa

Në vijim postimi i Mustafës:

“TE VENDOSUR, PER MISONIN DHE FITOREN

Te nderuar votues te LDK qe i keni qëndruar besnik gjithnjë masonit te saj historik dhe gjithherë aktuale edhe votuesit e rinj te shumte qe po vijnë , mos u shqetësoni .

Po tentohet te na provokojnë me instrumente te propagandës e luftës speciale. Udheheqesia e LDK do te qëndroje e forte dhe ju duhet ta ndihmoni duke evituar ketë lloj lufte speciale.

Ata po përhapin lajme te rrejshme , ne duhet ti refuzojmë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara