MPJD mbulohet nga flamuri kuq e zi

23:15 | 27 Nëntor 2020

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës është mbuluar ngjyrat kuq e zi.

Flamuri kombëtar kuq e zi është vendosur në ballë te ndërtesës së ministrisë.

Nesër festohet 108 vjetori i Ditës së Flamurit dhe i Pavarësisë së Shqipërisë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara