Moti në Kosovë për dy ditët e ardhshme

07:06 | 13 Shtator 2019

13.09.2019 – Kryesisht kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 4-9m/s. Indeksi UV: 6.

14.09.2019 – Mot i mirë, i kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë nga verilindja 3-6m/s. Indeksi UV: 7.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara