Mot i vranët për nesër

17:12 | 21 Nëntor 2020

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se nesër do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-4 m/s.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara