Mjegull e madhe mbulon vendin, anulohen disa fluturime

08:53 | 5 Nëntor 2017

Mjegull e madhe sot ka kapluar pjesë të shumta në vendin tonë.

Dukshmëria vështirë që shkon përtej 20 metrave.

Indeksonline poashtu mëson se shkaku i dendësisë së madhe të mjegullës, janë anuluar disa fluturime.

Është mjegulla ajo e cila po e vështirëson komunikacionin dhe qarkullimi të jetë më i ngadalshëm.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara