Ministri Veliu sot do të presë në takim ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnett

09:27 | 20 Shkurt 2020

Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Agim Veliu do të pres sot në takim ambasadorin amerikan në Kosovë, z Philip Kosnett.

Takimi do të mbahet në objektin kryesor të MPB-së, në zyrën e ministrit dhe fillon në ora 13:00.

Mediat nga ky takim do të marrin vetëm pamje, ndërsa pas takimit do të lëshohet edhe një komunikatë për media.

Ftohen mediat të marrin pjesë në ketë takim./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara