Me defa te Ura e Ibrit, një grup i grave habitin edhe KFOR-in

10:32 | 14 Prill 2019

Një grup i grave ka vizituar të shtunën Urën e Ibrit në Mitrovicë. Ato kanë bërë një gjest që i ka habitur edhe ushtarët italian të KFOR-it, të cilët janë të stacionuar në mes të urës që e ndanë qytetin e Mitrovicës, shkruan Magazina.al

Grupi i grave, gjatë vizitës në këtë lokacion, ia kanë krisur këngës me def, duke për Mitrovicën

“Mitrovica është Kosovës” , dëgjohen gratë duke kënduar, derisa pjesëtarët e KFOR-it xhirojnë me telefona të habitur dhe pa kuptuar se çfarë po ndodh.

https://video.gjirafa.com/10000000-130252511394790-6429417487368686023-n-mp4

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara