Mbytet një tjetër kosovar në Shëngjin

15:30 | 9 Gusht 2018

Pak minuta më parë një person, identiteti i të cilit nuk dihet ende është mbytur në plazhin e Shëngjinit pasi ishte futur për tu freskuar.

Sipas lexuesit të Arbresh.info qe ka qenë edhe dëshmitar, ka treguar se ngjarja ka ndodhur tek zona e quajtur “Rana e Hedhun” dhe tashmë i ndjeri ishte shtetas kosovar, raporton Arbesh.info.

“Polumbarët e nënë të pamundurën për të shpëtuar por dallgët e shumta dhe të mëdha e kanë bërë të pamundur që personi në fjalë të nxjerrët i gjallë”./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale