Mbi 1 mijë tiketa trafiku dhe 14 aksidente me lëndime trupore gjatë ditës së djeshme në Kosovë

13:00 | 30 Qershor 2020

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme në vendin tonë kanë ndodhur 14 aksidente trafiku me të lënduar dhe 26 me dëme materiale, transmeton arbresh.info.

Gjithashtu është bërë e ditur se vetëm gjatë ditës së djeshme policia ka shqiptuar 1034 tiketa trafiku. /arbresh.info/

Këto janë të dhënat e publikuara nga Policia e Kosovës:

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara