Lulzim Peci: Kolapsimi i sistemit shëndetësor në Kosovë është çështje ditës

11:37 | 30 Qershor 2020

Ish-ambasadori Lulzim Peci, ka thënë se sistemi shëndetësor në Kosovë është afër kolapsit dhe se Qeveria e vendit duhet ta merr me seriozitet këtë çështje.

Sipas tij, ekzekutivi i Kosovës duhet të marr masa ndëshkuese për personat qe nuk i respektojnë rregullat e mbajtjes se maskave dhe distancës./arbresh.info/

Postimi i plotë i tij:

Kolapsimi i sistemit shendetesor ne Kosove eshte ceshtje dites. Vetedija per shendetin personal dhe ndaj te tjereve ne…

Publiée par Lulzim Peci sur Mardi 30 juin 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara