Lisat e PSD-së në ligjin për paga, vepra artistike e Faton Topallit

15:13 | 2 Shkurt 2019

Në kohën kur Kuvendi i Kosovës është duke votuar dhe debatuar projektligjin për pagat, deputeti i Partisë Socialdemokrate, Faton Topalli ka gjetur kohë që të shpreh talentin e tij artistik.

Në dokumentin që ka në tavolinë në të cilin është njeri ndër ligjet që do të votohen sot, shihet se ai ka bërë disa vizatime të paqarta.

Duket se deputeti Topalli, në këtë ligj ka vizatuar një lis dhe disa vija të paqarta./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara