Limaj: Prizreni do të vulosë fitoren e Nismës në zgjedhjet e 6 tetorit

22:44 | 23 Shtator 2019

Kandidati për kryeministër i koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka deklaruar se Prizreni si gjithmonë, edhe këtë radhë është i gatshëm ta vulosë fitoren madhështore të Nismës dhe koalicionit të saj në zgjedhjet e 6 tetorit.

Postimi i Limajt në Facebook:

Mobilizim dhe entuziazëm i jashtëzakonshëm i strukturave drejtuese të degës së Nismës në Prizren.

Prizreni, si gjithmonë, edhe këtë radhë, i gatshëm ta vulosë fitoren madhështore të Nismës dhe koalicionit të saj në zgjedhjet e 6 tetorit.

Strukturat tona në Prizren janë mobilizuar si kurrë më parë për ta prezantuar projektin tonë Bashkë për Shtetin në çdo cep të Prizrenit.

Bashkë për Prizrenin!

Bashkë për Shtetin!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara