LGBTI mbanë paradën me moton “Në emër të lirisë”

07:07 | 10 Tetor 2018

Komuniteti LGBTI dhe përkrahësit organizojnë “Paradën e Krenarisë” në Kosovë.

Motoja e sivjetme e paradës është “Në emër të lirisë”.

Parada mbahet në orën 11:30./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara