Lëvizja Vetëvendosje shënon 14 vjetorin e themelimit

10:30 | 12 Qershor 2019

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka thënë se 12 qershori është dita e çlirimit të Kosovës por edhe ditëlindja e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai përmes një konferencë për media ka përmendur punën dhe aktivitete e partisë së tij që nga fillimi kur ka funksionuar si organizatë e deri me sot.

Ndiqeni live:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara