Ky është rezultati që ambasadori britanik pret në ndeshjen Angli-Kosovë

11:54 | 10 Shtator 2019

Ambasadori i ri britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, ka thënë se pret rezultat 2-1 për Anglinë.Ai këto komente i ka bërë gjatë një takimi me gazetarë vendorë nga media të ndryshme.

Kujtojmë se ndeshja midis Kosovës dhe Anglisë do të zhvillohet sot duke filluar nga ora 20:45, në stadiumin “St Mary’s”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara