Ky është momenti i përplasjes fizike mes zyrtarëve të LDK-së në Mitrovicë

16:41 | 19 Maj 2019

Një përplasje fizike mes pjesëtarëve e zyrtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës ka ndodhur para pak çastesh në nëndegën e qendrës në Mitrovicë.

Klan Kosova ka siguruar dhe momentin kur nisin grushtimet dhe përplasjet mes të pranishmëve, në Qendrën e Kulturës ”Rexhep Mitrovica” ku po zhvillohej proces zgjedhor i kësaj nëndege.

Pas gjithë kësaj zënke, salla është liruar e tëra nga pjesëtarët e LDK-së.

Klan Kosova do t’ju mbajë të informuar në lidhje me detajet e tjera rreth kësaj përplasjeje fizike që ndodhi brenda LDK-së në Mitrovicë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara