Kuvendi thërret vazhdimin e seancës konstituive për nesër

16:34 | 9 Gusht 2017

Kuvendi i Kosovës, njofton se nesër do të vazhdoj seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës, e cila ka filluar javën e kaluar.

Në këtë seancë është vetëm një pikë e rendit të ditës, Zgjedhja e kryetarit dhe nënkryetarëve të Kuvendit.

Seanca do të nis nga ora 10:00.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara