Kuvendi miraton raporton e KOSTT-it

14:40 | 17 Prill 2018

Kuvendi i Kosovës më 47 vota për, 24 kundër dhe 3 abstenime ka miratuar raportin e shqyrtimit të operatorit të sistemit, të transmisionit dhe tregut KOSTT për vitin 2016.

Raporti ka kaluar me kritika të shumta nga deputetët e opozitës./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara