Kuvendi miraton marrëveshjen financiare IPA 2018

10:40 | 22 Gusht 2019

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë miratuar Projektligjin për ratifikimin e Marrëveshjes Financiare për IPA 2018 ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian.

Pro këtij projektligji kanë votuar 103 deputetë, shkruan arbresh.info.

Në këtë seancë pikë tjetër është shpërndarja e legjislaturës se gjashtë ë Kuvendit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara