Kuvendi hap dyert për Edi Ramën, pritet nga Vjosa Osmani

15:24 | 29 Qershor 2020

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është duke vazhduar takimet me liderët dhe udhëheqësit institucional në Kosovë.

Pas drekës me Fatmir Limaj, Rama është pritur nga kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani.

Edhe takimi i këtyre është duke u mbajtur me dyer të mbyllura për media./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara