Kuvendi diskuton bllokimin e KQZ-së nga Presidenti

10:23 | 13 Mars 2019

Ka filluar seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës lidhur me bllokimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nga President.

Kjo seancë është thirrur nga dy partitë opozitare Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës./Arbresh.info/

�#LIVE Kuvendi i Kosovës mban seancë të jashtëzakonshme lidhur me bllokimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nga Presidenti

🔴#LIVE Kuvendi i Kosovës mban seancë të jashtëzakonshme lidhur me bllokimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nga Presidenti

Publiée par Arbresh.info sur Mercredi 13 mars 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara