Kryetari Kalludra i jep vërejtje Kurtit për deklaratat që i tha ndaj tij

11:44 | 7 Dhjetorë 2017

Gjatë parashtrimit të pyetjeve të Albin Kurtit ndaj dëshmitarit Bekim Haxhiu, kryetari i trupit gjykues, Beqir Kalludra nuk lejoj që deshmitari të përgjigjet në disa pyetje duke i konsideruar si të pa nevojshme dhe politike, raporton arbresh.info.

Pas kësaj ka reaguar deputeti Albin Kurti duke thënë që kryetari nuk nuk është adekuat për kryerjen e detyrës së tij.

Këtu reagoi vetë kryetari Kalludra ku ia tërheqi vërejtjen të pandehurit Albin Kurti./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale