Kryeministri Kurti emëron Erzen Vraniqin këshilltar politk

16:04 | 25 Shkurt 2020

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar, Erzen Vraniqi, këshilltar politik të tij.

Me këtë rast, Kryeministri Albin Kurti, Vraniqi i ka uruar punë të mbarë në detyrën e re, duke shtuar se përvoja e tij politike dhe angazhimi tejet profesional i deritanishëm do të jenë të rëndësishme në rrugëtimin e përbashkët politik./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara