Kryeministri Hoti nderojnë veprën e Adem Mikullovcit, duke bërë homazhe

11:48 | 15 Shtator 2020

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti do të bëjë homazhe  në Teatrit Kombëtar për aktorin, Adem Mikullovci më rastin e vdekjes së tij.

Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 15. 9. 2020

1.Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, bën homazhe për ish-deputetin dhe aktorin Adem Mikullovci, me rastin e ndarjes nga jeta.

VENDI: Para Teatrit Kombëtar, Prishtinë

KOHA: 13:00/arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara