Kryeministri Haradinaj uron Dua Lipan pasi rrëmbeu dy “Grammy”

09:58 | 11 Shkurt 2019

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, e ka uruar këngëtaren Dua Lipa për fitimin e dy çmimeve prestigjioze në Grammy Awards.

Haradinaj ka thënë se artistja Lipa edhe njëherë e ka dëshmuar që me punë dhe talent mund të kalohet çdo kufi

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Kryeministrit Haradinaj.

Dy herë fituese e çmimit prestigjioz Grammy Awards, Dua edhe njëherë e dëshmoi që me punë dhe talent, kalon çdo kufi. Urime Dua! Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd. RH

Publiée par Ramush Haradinaj sur Lundi 11 février 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara