Komisioni për Siguri fillon mbledhjen me një minutë heshtje për aktorin Adem Mikullovci

10:35 | 15 Shtator 2020

Anëtarët e Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Të Mbrojtjes kanë filluar mbledhjen me një minutë heshtje në nderim të jetës dhe veprës së ish-aktorit Adem Mikullovci.

Kujtojmë se para Teatrit Kombëtar është vendosur fotografia e tij, ku do të bëhen homazhe, kurse në ora 16:00 do të bëhet edhe varrim i aktorit Mikullovci./arbresh.info/

🔴#LIVE: Mbledhja e Komisionit Parlamentar për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes

🔴#LIVE: Mbledhja e Komisionit Parlamentar për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes

Publiée par Arbresh.info sur Mardi 15 septembre 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara