Koha e zgjedhjeve/ Ministrisë së Infrastrukturës i shqyhet  flamuri, askush nuk merret me të

11:09 | 9 Shtator 2019

Flamuri mbi objektin e Ministrisë së Infrastrukturës është shqyer.

Flamuri i Kosovës i cili po valonte nuk kishte pamje të mirë nga sheshi “Skënderbeu”.

Kosova është në prag të zgjedhjeve të parakohshme dhe duke së askujt nga zyrtarëve të Ministrisë së Infrastrukturës nuk i del kohë që të merret me të.

Arbresh.info ju sjell pamje të flamurit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara